Arnette AN4332-29006G-69 AN4332 69 29006G Sunglasses
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Shield
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Lens Filter
3
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
69mm
Bridge size
09mm
Temple Length
130mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
09mm
Eye Size
69mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Shield
Mens
Lens colour
Grey
Lens Filter
3
Lens technology
UV Protection
Temple Length
130mm