Bulgari BV6159-278-13-54 BV6159 54 278 13 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Bulgari BV6159 54 278 13 Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
Gradient
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
20mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
20mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Brown
Gradient
UV Protection
Temple Length
140mm