Bulgari BV8260-5469E2-57 BV8260 57 5469E2 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Bulgari BV8260 57 5469E2 Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Bordeaux
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
Gradient
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
57mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
57mm
Fit
Large
Frame Colour
Bordeaux
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Gradient
UV Protection
Temple Length
140mm