Calvin Klein CK18104S-717-49 CK18104S 49 717 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK18104S 49 717 Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
In Stock, 4 Available To Buy
Order in the next 15 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Mens
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Yellow
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Small
Eye Size
49mm
Bridge size
20mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
20mm
Eye Size
49mm
Fit
Small
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Yellow
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm