Calvin Klein CK19703S-025-56 CK19703S 56 025 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK19703S 56 025 Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 17 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Mens
Frame Colour
Grey
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
Smoke
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Smoke
UV Protection
Temple Length
140mm