Calvin Klein CK23503S-528-54 CK23503S 54 528 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK23503S 54 528 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
20mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
20mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm