Calvin Klein CK23535S-604-53 CK23535S 53 604 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK23535S 53 604 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Red
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Red
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
18mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm