Calvin Klein CK5412S-403-48 CK5412S 48 403 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK5412S 48 403 Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 12 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Blue
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Lens technology
Mirror
Bridge or Pad
Pad
Fit
Small
Eye Size
48mm
Bridge size
20mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
20mm
Eye Size
48mm
Fit
Small
Frame Colour
Blue
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Mens
Ladies
Lens colour
Grey
UV Protection
Mirror
Temple Length
140mm