Calvin Klein CK5909S-438-51 CK5909S 51 438 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK5909S 51 438 Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 15 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
18mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Temple Length
140mm