Calvin Klein CK5910S-810-53 CK5910S 53 810 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK5910S 53 810 Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 13 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Mens
Frame Colour
Orange
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
15mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Orange
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Brown
Temple Length
140mm