Calvin Klein CK5922S-221-52 CK5922S 52 221 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CK5922S 52 221 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Red
Frame Material
Acetate
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Grey
Lens technology
Smoke
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Red
Frame Material
Acetate
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Grey
Smoke
UV Protection
Temple Length
140mm