Calvin Klein CKJ795S-405-52 CKJ795S 52 405 Jeans Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CKJ795S 52 405 Jeans Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Semi Rimless
Lens colour
Brown
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
18mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Semi Rimless
Gender
Mens
Lens colour
Brown
Temple Length
140mm