Calvin Klein CKJ802S-506-55 CKJ802S 55 506 Jeans Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CKJ802S 55 506 Jeans Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 7 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Purple
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Beige
Lens technology
Mirror
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
18mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Purple
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Beige
Mirror
UV Protection
Temple Length
140mm