Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 CKNYC1812S 58 717 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CKNYC1812S 58 717 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Gold
Frame Material
Titanium
Frame shape
Aviator/Navigator
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
58mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
58mm
Fit
Large
Frame Colour
Gold
Frame Material
Titanium
Frame shape
Aviator/Navigator
Mens
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm