Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 CKNYC1852S 53 307 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CKNYC1852S 53 307 Sunglasses
Frame Colour
Black
Frame Material
Acetate
Lens colour
Green
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
18mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame Material
Acetate
Lens colour
Green
Temple Length
140mm