Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 CKNYC1872S 54 244 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CKNYC1872S 54 244 Sunglasses
Frame Colour
Tortoiseshell
Lens colour
Brown
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
19mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
19mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Tortoiseshell
Lens colour
Brown
Temple Length
140mm