Calvin Klein CKNYC1874S-100-57 CKNYC1874S 57 100 Sunglasses
Thumbnail
Calvin Klein CKNYC1874S 57 100 Sunglasses
Frame Colour
White
Lens colour
Purple
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
57mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
57mm
Fit
Large
Frame Colour
White
Lens colour
Purple
Temple Length
140mm