Carolina Herrera CH0019-S-05L-54 CH0019 54 S 05L Sunglasses
Thumbnail
Carolina Herrera CH0019 54 S 05L Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Geometric
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
21mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
21mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Geometric
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm