Carolina Herrera CH0029-S-RHL-60 CH0029 60 S RHL Sunglasses
Thumbnail
Carolina Herrera CH0029 60 S RHL Sunglasses
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Blue
Lens technology
Gradient
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
60mm
Bridge size
18mm
Temple Length
150mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
18mm
Eye Size
60mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Blue
Gradient
UV Protection
Temple Length
150mm