Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 CH0034 64 S J5G Sunglasses
Thumbnail
Carolina Herrera CH0034 64 S J5G Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
64mm
Bridge size
13mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
13mm
Eye Size
64mm
Fit
Large
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm