Carrera CARRERA1061-S-900-59 CARRERA1061 S 59 900 Sunglasses
Thumbnail
Carrera CARRERA1061 S 59 900 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Gender
Ladies
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
59mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
59mm
Fit
Large
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Mens
Ladies
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm