Dolce and Gabbana DG4417-325613-54 DG4417 54 325613 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Dolce and Gabbana DG4417 54 325613 Fashion Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 9 hours for estimated delivery to United Kingdom by Thursday 14 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
Gradient
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
Range
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
UV Protection
Gradient
Temple Length
145mm