Dolce and Gabbana DG4445-501-87-54 DG4445 54 501 87 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Dolce and Gabbana DG4445 54 501 87 Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Black
Lens colour
Grey
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
18mm
Temple Length
145mm
Bridge size
18mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Lens colour
Grey
Temple Length
145mm