Dolce and Gabbana DG4450-31191U-52 DG4450 52 31191U Fashion Sunglasses
Thumbnail
Dolce and Gabbana DG4450 52 31191U Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
Frame Colour
Blue
Lens colour
Blue
Lens technology
Mirror
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Bridge size
16mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Lens colour
Mirror
UV Protection
Temple Length
145mm