Escada SESA47F-0A02-56 SESA47F 56 0A02 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESA47F 56 0A02 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Purple
Eye Size
56mm
Bridge size
13mm
Temple Length
145mm
Bridge size
13mm
Eye Size
56mm
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Purple
Temple Length
145mm