Escada SESA52F-T01R-64 SESA52F 64 T01R Sunglasses
Thumbnail
Escada SESA52F 64 T01R Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Grey
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Grey
Fit
Large
Eye Size
64mm
Bridge size
15mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge size
15mm
Eye Size
64mm
Fit
Large
Frame Colour
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Temple Length
145mm