Escada SESA58F-A02W-54 SESA58F 54 A02W Sunglasses
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
22mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
22mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm