Escada SESA58F-T02R-54 SESA58F 54 T02R Sunglasses
Thumbnail
Escada SESA58F 54 T02R Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Frame Colour
Red
Frame Material
Acetate
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Lens colour
Purple
Eye Size
54mm
Bridge size
22mm
Temple Length
145mm
Bridge size
22mm
Eye Size
54mm
Frame Colour
Red
Frame Material
Acetate
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Lens colour
Purple
Temple Length
145mm