Escada SESA59F-A01V-54 SESA59F 54 A01V Sunglasses
Thumbnail
Escada SESA59F 54 A01V Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
54 (SESA59F-0G21-54)
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens colour
Grey
Eye Size
54mm
Bridge size
18mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge size
18mm
Eye Size
54mm
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens colour
Grey
Temple Length
145mm