Escada SESA61F-0G22-58 SESA61F 58 0G22 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESA61F 58 0G22 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Multicoloured
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
58mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
58mm
Fit
Large
Frame Colour
Multicoloured
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm