Escada SESB75F-579-59 SESB75F 59 579 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESB75F 59 579 Sunglasses
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Grey
Eye Size
59mm
Bridge size
13mm
Temple Length
145mm
Bridge size
13mm
Eye Size
59mm
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Grey
Temple Length
145mm