Escada SESB76F-594-56 SESB76F 56 594 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESB76F 56 594 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
20mm
Temple Length
147mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
20mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
147mm