Escada SESB77F-594-58 SESB77F 58 594 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESB77F 58 594 Sunglasses
Frame Colour
Rose Gold
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Grey
Eye Size
58mm
Bridge size
16mm
Temple Length
147mm
Bridge size
16mm
Eye Size
58mm
Frame Colour
Rose Gold
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Grey
Temple Length
147mm