Escada SESC11F-200-61 SESC11F 61 200 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESC11F 61 200 Sunglasses
Frame Colour
Gold
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Blue
Lens technology
Smoke
Eye Size
61mm
Bridge size
16mm
Temple Length
143mm
Bridge size
16mm
Eye Size
61mm
Frame Colour
Gold
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Blue
Smoke
UV Protection
Temple Length
143mm