Escada SESC13F-0K07-54 SESC13F 54 0K07 Sunglasses
Thumbnail
Escada SESC13F 54 0K07 Sunglasses
Frame Colour
Gold
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
145mm
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Gold
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Temple Length
145mm