Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 AR8201Q 61 60504Z Sunglasses
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Grey
Frame Material
Acetate
Frame shape
Classic
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Red
Lens technology
UV Protection
Lens Filter
3
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
61mm
Bridge size
23mm
Temple Length
120mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
23mm
Eye Size
61mm
Fit
Large
Frame Colour
Grey
Frame Material
Acetate
Frame shape
Classic
Frame Type
Full Rim
Mens
Ladies
Lens colour
Red
Lens Filter
3
Lens technology
UV Protection
Temple Length
120mm