Isabel Marant IM0004-N-S-EPZ-52 IM0004 52 N S EPZ Sunglasses
Thumbnail
Isabel Marant IM0004 52 N S EPZ Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
26mm
Temple Length
150mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
26mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Temple Length
150mm