Isabel Marant IM0016-S-2M2-54 IM0016 54 S 2M2 Sunglasses
Thumbnail
Isabel Marant IM0016 54 S 2M2 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Purple
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
21mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
21mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Purple
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm