Jimmy Choo BELINDA-S-08M-56 BELINDA 56 S 08M Belinda Sunglasses
Thumbnail
Jimmy Choo BELINDA 56 S 08M Belinda Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Brown
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
Gradient
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Warranty Period
2 Years Manufacturer
Eye Size
56mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
UPC
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Gradient
UV Protection
Temple Length
145mm