Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 LILI 58 S 2M2 Sunglasses
Thumbnail
Jimmy Choo LILI 58 S 2M2 Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
In Stock, 2 Available To Buy
Order in the next hour for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
 Official stockist
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Lens technology
Smoke
Gradient
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Warranty Period
2 Years Manufacturer
Eye Size
58mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
UPC
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
58mm
Fit
Large
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Grey
Smoke
UV Protection
Gradient
Temple Length
145mm