Marc Jacobs MARC752-S-086-57 MARC752 S 57 86 Sunglasses
Thumbnail
Marc Jacobs MARC752 S 57 86 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Green
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
57mm
Bridge size
17mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
57mm
Fit
Large
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Green
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm