Michael Kors MK1144B-101413-56 MK1144B 56 101413 Catalonia Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK1144B 56 101413 Catalonia Sunglasses
Frame Colour
Gold
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Eye Size
56mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge size
17mm
Eye Size
56mm
Frame Colour
Gold
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Temple Length
140mm