Michael Kors MK1146-10143H-59 MK1146 59 10143H Fashion Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK1146 59 10143H Fashion Sunglasses
Frame Colour
Gold
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Green
Lens technology
Solid Tinted
Eye Size
59mm
Bridge size
13mm
Temple Length
140mm
Bridge size
13mm
Eye Size
59mm
Frame Colour
Gold
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Green
Solid Tinted
UV Protection
Temple Length
140mm