Michael Kors MK2165-377487-56 MK2165 56 377487 Corfu Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK2165 56 377487 Corfu Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
In Stock, 2 Available To Buy
Order in the next 18 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Colour
Red
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Red
Lens technology
UV Protection
Lens technology
Solid Tinted
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Solid Tinted
UV Protection
Temple Length
140mm