Michael Kors MK2198-300673-59 MK2198 59 300673 Burano Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK2198 59 300673 Burano Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Only One Left - More On Order
Order in the next 18 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
View our Delivery & Returns Policy.
Similar Products
59 (MK2198-310073-59)
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Visor/Wrap
Lens colour
Brown
Eye Size
59mm
Bridge size
19mm
Temple Length
130mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge size
19mm
Eye Size
59mm
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Visor/Wrap
Lens colour
Brown
Temple Length
130mm