Michael Kors MK2198-394675-59 MK2198 59 394675 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK2198 59 394675 Fashion Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Only One Left - More On Order
Order in the next 15 hours for estimated delivery to United Kingdom by Monday 18 May 2026.
View our Delivery & Returns Policy.
Frame Colour
Pink
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Red
Lens technology
Solid Tinted
Eye Size
59mm
Bridge size
19mm
Temple Length
130mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge size
19mm
Eye Size
59mm
Fit
Large
Pink
Tortoiseshell
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Red
Solid Tinted
UV Protection
Temple Length
130mm