Michael Kors MK2213F-39989T-58 MK2213F 58 39989T Fashion Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK2213F 58 39989T Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Square/Rectangle
Bridge
Fit
Large
Eye Size
58mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge size
17mm
Eye Size
58mm
Fit
Large
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Square/Rectangle
Temple Length
140mm