Moschino MOS040-S-086-55 MOS040 55 S 086 Sunglasses
Thumbnail
Moschino MOS040 55 S 086 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
19mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
19mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm