Moschino MOS132-S-2VM-53 MOS132 53 S 2VM Sunglasses
Thumbnail
Moschino MOS132 53 S 2VM Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Thursday 21 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
21mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
21mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm