Moschino MOS145-S-807-55 MOS145 S 55 807 Sunglasses
Thumbnail
Moschino MOS145 S 55 807 Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Thursday 21 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
18mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
135mm